Hotellide ja majutusasutuste pildistamine on alati põnev ja väljakutseid pakkuv töö. Võimalus tutvuda väga eripalgeliste interjööridega, alates juugendstiilis butiikhotellidest kuni moodsat minimalismi hindava äriklassi hotellideni, on õpetanud mind nägema ning rõhutama iga objekti unikaalsust.

Iga hotell/majutusasutus on oma arhitektuuri ja sisekujunduse poolest eriline ning on oluline, et see omanäolisus ning väärtus ka fotodel silma paistaks. Pildistades ongi minu eesmärgiks tuua välja just konkreetsele koha omanäolisus ja rõhutada ka ajastule omaseid detaile.

Professionaalsed fotod mitte ainult ei mõju kutsuvalt klientidele, vaid tugevdavad ka ettevõtte enda identiteeti, aitavad eristuda konkurentidest ning on seega hädavajalik osa edukast reklaami- ja turundusstrateegiast.

Art hotell Pallas Tartus on Pallase koolkonna kunstnike töödest inspireeritud sisekujundusega hotell.

Tartu üks uuemaid ning kaasaegsemaid hotelle Sophia ja hotelli juures tegutsev Skandinaavia maitsega võluv restoran Fii. Hotell Sophia on ühendatud Lõunakeskuse, Lõuna-Eesti suurima kaubandus- ja vabaajakeskusega. Nii hotelli kui ka restorani pildistamisel jäi silma julgete, positiivset energiat loovate värvikombinatsioonide ning geomeetriliste kujundite kasutamine sisekujunduses.

« kohta 2 »

Krahv Manteuffeli suvemõis Kursi jahiloss.

« kohta 2 »

Tartus asuv Boutique Hotell Villa Margaretha on meeldejääv võluva dekooriga juugendstiilis butiikhotell romantilises Karlova linnaosas, vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel tempokast kesklinnast.