Kinnisvara pildistamine

Professionaalsed fotod Teie kinnisvarast teevad tööd Teie eest! Olles tegutsenud kuus aastat kinnisvaraturul maaklerina, tean, kui oluline on tihedas konkurentsis kõikide teiste pakkumiste seast eristuda juba esimesel pilgul. Oskuslikult tehtud kinnisvarafotod müüdavast või üürile antavast korterist, majast, äripinnast või muud liiki kinnisvarast mängivad tehingu sooritamisel väga suurt rolli. Miks?

  • Suurepärase kvaliteediga kinnisvarafotod välisvaadetest ja interjöörist aitavad portaalides teistest kuulutustest eristuda ning tekitavad huvi pakkumist lähemalt uurida.

  • Kodu, mis juba piltidel näeb välja kaunis, stiilne ning hubane, on kliendi silmis kõrgema väärtusega – ehk kasutades kuulutuses professionaalseid fotosid, on võimalik kinnisvara eest küsida kõrgemat hinda.

  • Praktika on näidanud, et kinnisvara müük ja üürileandmine toimub sel juhul ka kiiremini. Kiirem tehing tähendab omakorda nii rahalist kui ka ajalist kokkuhoidu.

  • Kinnisvarale spetsialiseerunud fotograafina vaatan Teie kodu või äripinda uue, värske pilguga ning oskan esile tuua ruumi tugevused. Kasutades müügi- või üürikuulutustes professionaalseid kinnisvarafotosid, veendute peagi, et potentsiaalsed ostjad tulevad tutvuma just Teie kinnisvaraga ja nii mõnestki neist saab Teie poolt pakutava uue ja hubase kodu omanik!

Kinnisvarafotograafi teenus on mõeldud kõigile, kes tegelevad ühel või teisel moel kinnisvara müügi või rendiga: eraisikutele, kinnisvarafirmadele, maakleritele, arendajatele, majutusasutustele, ehitajatele jne. Kõikides tuntumates portaalides (sh kv.ee, booking.com, city24.ee, kinnisvara24.ee, airbnb.com jpt) kuulutades kasutavad kliendid turundamisel kvaliteetseid reklaamfotosid.

Enne kinnisvarafotograafi tellimist tehke kindlasti enda korter või maja põhjalikult korda ja eemaldage kõik üleliigsed ning isiklikud esemed.

Leia häid nippe, mida teha enne kinnisvara fotograafi tulekut SIIT

Kinnisvara pildistamise hinnapakkumist küsi SIIT.

Silmapaistva interjööri ning läbimõeldud sisustuslahendustega unistuste kodu.

« kohta 2 »

Kodu, kus on au sees nutikad lahendused.

Hoolikalt läbimõeldud avara planeeringuga luksuslik eramu Ihastes.

Linnupargi arendus Tartus.

Midagi ainulaadset- kõrged laed, glasuurpottidest ahjud, Karlova miljöö ja moodne elukeskkond Tähe tänavas.

Kalamajas asuv Katla Maja on modernne kortermaja Kultuurikatla kõrval, kus on kõrged laed, ilusaid vaateid võimaldavad maast laeni aknad ja industriaalstiilis sisekujundus.

Moodne ja hubane korter mugavust hindavale inimesele Tartu kesklinnas.

Põhjamaiselt hubane kodu kaasaegses Hõbemetsa asumis.

Kodu otsekui kataloogist! Äärmiselt maitsekas ning stiilne interjöör mõjub kutsuvalt ning koduselt.

Kauni vaatega valgusküllane ning stiilsete disainielementidega korter Emajõe kaldal.

Väljapeetud skandinaavialikkusega ridaelamuboks Tartumaal.